Icons

Wydawnictwo: Little, Brown
9780316205184
angielski
riot_machine

Twoje serce bije tylko za ich zgodą. Wszystko zmieniło się Tego Dnia. Dnia, kiedy okna rozpadły się na kawałki. Dnia, kiedy moc się zatrzymała. Dnia, kiedy rodzina Dol padła martwa. Dnia, kiedy ziemia przegrała wojnę, nie wiedząc, że to była walka. Od tamtej pory, Dol prowadzi proste życie na wsi – bezpieczne przed cieniem Ikon i ich przerażających mocy. Chowając się przed jedyną prawdą,...

Twoje serce bije tylko za ich zgodą.
Od tamtej pory, Dol prowadzi proste życie na wsi – bezpieczne przed cieniem Ikon i ich przerażających mocy. Chowając się przed jedyną prawdą, której nie może uniknąć.
Jest inna. Przetrwała. Dlaczego?
Kiedy Dol i jej najlepsza druh, Ro, zostają pochwyceni i zabrani do Ambasady, na wybrzeżu rozciągniętej metropolii, kiedyś znanej jako Miasto Aniołów, znajdują tylko coraz więcej pytań. Podczas gdy Ro i jej kolega, również zakładnik – Tima, pieklą się na swoich porywaczy, Dol zwraca swoją uwagę na Lucasa, uprzywilejowanego syna Ambasadora. Ale czwórka nastolatków jest do siebie bardziej podobna, niż mogliby myśleć, a czas ich spotkania nie jest przypadkowy. To spisek.
Wciąż w zasięgu Ikon… Dol, Ro, Tima i Lucas odkrywają, że ich niekontrolowane emocje – o których zawsze myśleli jako o swoich największych słabościach – mogą być właściwie ich największą siłą.

źródło opisu: www.paranormalbooks.pl

Natalia | 2017-05-12