Parlando

Wydawnictwo: Skorpion
poezja
Monika

Tomik 'Parlando' to specjalne Wydanie Jubileuszowe w 50 rocznicę urodzin i 30-lecie pracy twórczej Mirosława Czyżykiewicza. Zawiera zbiór Jego piosenek i tekstów z lat 1980 - 2005. W Tomiku zostały też zamieszczone wybrane, czarno-białe grafiki. W rozdziale wieńczącym to unikatowe Wydanie, w 'Dictum Amicus' znalazło się kilka listów, recenzji przyjaciół Mirka Czyżykiewicza, wybitnych twórców kultury i sztuki.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie