Skuteczny marketing w małej firmie

Tłumaczenie: Tomasz Rzychoń
Seria: Onepress Small Business
Wydawnictwo: Helion
Successful marketing for the small business
marketing, mała firma, firma, biznes
poradniki

Marketing to więcej niż założenie strony internetowej czy emisja ogłoszenia w prasie. Jeżeli dysponujesz ograniczonymi środkami na reklamę, nie możesz sobie pozwolić na marnotrawstwo. Wszystkie Twoje działania marketingowe muszą być celowe i przemyślane w szczegółach. Zamiast wyważać otwarte drzwi, zastosuj omówione w tej książce sprawdzone techniki marketingowe, a unikniesz zbędnych wydatków i nie stracisz czasu.Ta książka jest napisana dla małych przedsiębiorców. Duże firmy z reguły mają dyrektorów i specjalistów od marketingu. Jednak prowadzący małe biznesy muszą opierać się na własnej wiedzy i doświadczeniu. Muszą zdobywać informacje o rynku i umieć je spożytkować własnymi siłami. Zawarte tu użyteczne przykłady i wskazówki pomogą Ci lepiej wykorzystywać szanse rynkowe. Autor podzieli się z Tobą wieloletnim doświadczeniem w doradztwie dla małych przedsiębiorców, przekazując Ci wiedzę o najważniejszych zasadach i narzędziach marketingu w oparciu o liczne przykłady. Przeczytaj tę książkę, a dowiesz się: jak badać rynek?, jak ustalać cenę?, jak zdobywać rozgłos, nie wydając na to dużych pieniędzy?, jak projektować reklamy?, jak przygotowywać się do udziału targach i wystawach?, jak pisać listy do klientów?, jak zlecać projektowanie i drukowanie materiałów reklamowych?, jak troszczyć się o klienta?, jak zaprojektować dobrą stronę internetową?. Skuteczny marketing w małej firmie to lektura obowiązkowa każdego, kto rozwija własne przedsiębiorstwo i chce zamieniać dobre pomysły w przychody i zyski, nie tracąc czasu i pieniędzy na kosztowne usługi konsultantów od marketingu.

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2005

źródło okładki: http://helion.pl/