Wzmocnij swoją odporność

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Organizm człowieka nie jest bezbronny wobec chorób. Wręcz przeciwnie może poradzić sobie nawet z najcięższymi schorzeniami. Trzeba tylko zadbać o zaopatrzenie go w niezbędne do tego celu naturalne środki. Autorka proponuje ich wiele od ochrony środowiska przez aktywność fizyczną i racjonalne odżywianie, po sprawdzone metody medycyny alternatywnej. Wszystkie opisane sposoby oddziałują na naturalne siły obronne naszego organizmu, zapobiegają ich osłabieniu i służą zachowaniu zdrowia.

Bursztyniara | 2016-06-26
Przeczytana: maj 2016