Jak rozwiązywać sudoku. Przewodnik krok po kroku

Wydawnictwo: Rebis
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
837301778X
poradniki

Sudoku to łamigłówka, która szturmem zdobywa świat. Poradnik Jak rozwiązywać sudoku Robina Wilsona krok po kroku wyjaśnia zasady rozwiązywania tych wciągających łamigłówek. Znajdziesz w nim też liczne przykłady i diagramy do ćwiczeń, które pozwolą ci podnieść umiejętności, nim podejmiesz kolejne piekielnie trudne wyzwanie. Jeśli czujesz, że utknąłeś w martwym punkcie, oto 52 genialne wskazówki i metody, które pomogą ci uporać się z sudoku.

Buzz | 2014-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2014

Spodziewałem się czegoś więcej po tej książce. Opisane w niej metody są dość proste i większość ludzi sama do nich dochodzi po kilkudziesięciu rozwiązanych sudoku. Przez to książka odbiera możliwość samodzielnego poznania sudoku i wypracowania taktyk, a jednocześnie nie daje możliwości poznania bardziej skomplikowanych metod (a może takowych więcej nie ma?). Uważam, że książka jest nieprzydatna aczkolwiek metody w niej przedstawione są bardzo dobrze wytłumaczone.

Na półkach