Tajemnica ginącego lasu - dlaczego ja?

Wydawnictwo: Poligraf
978-83-62752-91-1
Magda Saramak, krasnoludki
Narem

Kolejne przygody czwórki przyjaciół, którzy tym razem ruszają na ratunek starej czarownicy Horycie. By rozwikłać zagadkę jej zniknięcia muszą ponownie przeciwstawić się złej Gizeli i jej poplecznikom. Podczas niebezpiecznych wypraw zawierają nowe przyjaźnie i sojusze. Przyjaciele odkrywają zaginione światy krasnoludów, którym zagraża zła czarownica Editta i ponownie biorą udział w wielkiej wojnie pomiędzy mocami dobra i zła. Czy Horyta jest bezpieczna? Czy uda się zniweczyć złe zamiary Gizeli? Czy przetrwa młodzieńcza miłość? Czy dobro zwycięży?

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje2.php?fid=218

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl/image.php?fid=218&foto=1

MałaCzarna | 2014-01-10
Przeczytana: październik 2013

Czytałam z dziećmi pierwszą część i były zachwycone. Teraz skończyłam czytać z nimi drugą. Stwierdziły, że jeszcze lepsza i mówią, że czekają na trzecią część :) Przeczytałam im ją w 3 dni! Tak je zaciekawiła. Bardzo polecam i pierwszą i drugą!

Truskawka | 2013-05-12

Bardzo fajna. Polecam i pierwszą część i drugą.

matik | 2013-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2013

Spoko. Jedynka też mi się podobała.