Tajemnica ginącego lasu

W drodze
2010-12-01
2010-12-01
978-83-7033-763-6

Okładka książki W ciszy płomieni. Almanach Lublinieckiego Klubu Literackiego Logos Sylwin Bechcicki, Kamila Dymarek, Maria Dziuk, Mirosław GÓRECKI, Joanna Gerdes, Ireneusz Czesław Gimiński, Sylwia Jaskóła, Julia Kaczmarzyk, Grzegorz Kopiec, Teresa Machnik, Agnieszka Maciów, Urszula Mikołajczyk, Jerzy Miosga, Ewa Nowak, Robert Olczyk, Edward Przebieracz, Danuta Słota, Lucyna Spaczyńska
W ciszy płomie... Sylwin Bechcicki, K...

Szczególną sympatią obdarzyłam "przewodników", którzy prowadzili przyjaciół do króla Gopło - wyobraziłam sobie urocze różowe stworki z mackami i małymi oczkami.

Super książka! Gorąco polecam :) Wszystkie dzieci słuchały jak zaczarowane. Bardzo je zaciekawiła. Idealna dla dzieci, ale też starszym się podobała. Uważam, że przekazuje mądre treści, tak ważne w rozwoju dziecka. I są piękne ilustracje :)Sami się przekonajcie!

Bardzo piękna baśń.. Nie jest przeznaczona tylko dla osób w wieku który jest akurat wymieniony na okładce książki, bo czytają ją w mojej rodzinie i młodsze dzieci które z zaciekawieniem słuchają, ale także dorośli którzy chcą zatracić się w świecie pięknej przyrody i magii..

Nudna. O chłopcu, który dostał konika i spotkał elfy.

Nudna. O chłopcu, który dostał konika i spotkał elfy.

Fajna. Polecam.

Fajna. Polecam.

Czytałam ją dawno ale wtedy bardzo mi się podobała. Polecam wszystkim tym co obstawiają jeszcze podstawówkę.

• Pożyczone
  • 2017 (ok. 16,5 tys. stron + 11 komiksów + 1 audiobook)
  • Literatura młodzieżowa
  • Z biblioteki szkolnej (kl. 1-6)
  • Domowa Biblioteczka
  • Fantastyka/Sci-Fi

Dodaj cytat z książki Tajemnica ginącego lasu