Szkoła Gwiazd: Straszna Imprezka

Cykl: Szkoła Gwiazd (tom 14)
Wydawnictwo: Akapit Press
Smilly

W szkole gwiazd Rockley Park wszyscy przygotowują się do nadejścia Halloween. Każdy z uczniów zaopatruje się już w gumowe pająki i szykuje niespodzianki dla swoich kolegów. Tylko Danny wciąż ma zły humor. Nie może sobie poradzić z wyjątkowo trudnym kawałkiem w grze na perkusji, a do tego przyjaciele chyba zapomnieli o jego urodzinach. Chłopak zwierza się ze swoich zmartwień Chloe, która szybko obmyśla plan poprawy humoru Danny’ego. Czy urodzinowa straszna imprezka sprawi, że ich przyjaźń przerodzi się w coś więcej?

Marta | 2017-02-03
Biała_Wiedźma | 2016-01-28