Przyjaciółki na zawsze

Tłumaczenie: Iwona Libucha
Cykl: To ja Lucy (tom 10)
Wydawnictwo: Akapit
Totally Lucy: Best Friends Forever
przyjaźń, Lucy, szkoła, bal
TheJulietta9

Cześć, dziewczyny! To znowu ja, Lucy Jessica Hartley. Mam dla Was nie-sa-mo-wi-tą wiadomość! Postanowiłam zmienić naszą banalnudną szkolną dyskotekę w superwytworny szkolny bal! Jula i Tilda, moje wspaniałe NPnZ, pomogą mi go zorganizować. Urządzimy wybory króla i królowej balu i będziemy tańczyć prawdziwe tańce. Mam zamiar sama uszyć sobie megarewelacyjną kreację balową. A Simon Driscott...

Cześć, dziewczyny! To znowu ja, Lucy Jessica Hartley.

Mam dla Was nie-sa-mo-wi-tą wiadomość!

Postanowiłam zmienić naszą banalnudną szkolną dyskotekę w superwytworny szkolny bal! Jula i Tilda, moje wspaniałe NPnZ, pomogą mi go zorganizować. Urządzimy wybory króla i królowej balu i będziemy tańczyć prawdziwe tańce. Mam zamiar sama uszyć sobie megarewelacyjną kreację balową. A Simon Driscott już szuka dla nas odjazdowego didżeja. Będzie się działo, mówię Wam!

Dowiedzcie się, jak Lucy Jessica Hartley poradzi sobie z podstępnymi koleżankami i surowymi nauczycielami, którzy próbują zepsuć jej perfekcyjny plan szkolnego balu.

źródło opisu: [Akapit Press, 2009]

Monia0420 | 2014-08-08
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone

,,To Ja Lucy'' to seria z mojego dzieciństwa. Były to jedne z pierwszych książek, które czytałam i bardzo mi się podobały. Trzy przyjaciółki, które chodzą do szkoły, mają problemy, masę pomysłów. Pierwsze miłości i ciekawe przygody. Ta część najbardziej przypadła mi do gustu, ponieważ pokazuje jak ważna w życiu jest przyjaźń i jak należy o nią dbać. Cała seria jest rewelacyjna. Polecam.

Alice | 2013-05-16
Przeczytana: 09 września 2009

Cieszę się, że poznałam tę serię, bo była naprawdę niesamowita. Szkoda, że to już ostatnia część.

Juliaxxx | 2015-02-11
Na półkach: 2014, Przeczytane

Czytałam ją jak byłam mniejsze, jednak nie zainteresował mnie. Trudno, często właśnie książki wygrane nie są za fajne.

Sasha184 | 2011-11-11

Książka je super! Po prostu rewelacyjna! Polecam całą serię "To ja Lucy".

Justyna | 2013-09-12
Przeczytana: sierpień 2011

Bardzo dobra książka, szybko się czytało, aby więcej takich było :)

magda1838 | 2015-08-15
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: lipiec 2014

Najlepsza seria na świecie! Ostatnia część - super.

Villemo | 2012-09-19

och kiedy miałam 13 lat byłam zakochana w tej seri

dineczka | 2012-10-01

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

dość ciekawa , ale dla małej dziewczynki . Sama przeczytałam ją jak miałam 10 lat .

Annabeth124 Chase | 2016-07-21

Cała seria naprawdę mnie wciągneła i mogłam czytać tę książkę parę razy

Czytajka | 2011-08-25
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 25 sierpnia 2011

Polecam fanom poprzednich części.