Planeta moda

Tłumaczenie: Anna Błasiak
Cykl: To ja Lucy (tom 9)
Wydawnictwo: Akapit
Planet Fashion

Cześć, dziewczyny! To ja, Lucy Jessica Hartley. Przygotujcie się na rewelacyjne wiadomości! Czeka mnie niesamowite wyzwanie! Nawet nie wiem, czy mi uwierzycie... Orkiestra - fanfary, proszę!!! Otóż postanowiłyśmy razem z Julą i Tildą całkowicie odmienić pokój Tildy. Wszystko będzie ekologiczne i przyjazne naturze. Tilda jest zachwycona. Chce zgłosić nasz projekt na konkurs: "Gramy w...

Tilda jest zachwycona. Chce zgłosić nasz projekt na konkurs: "Gramy w zielone", organizowany przez jej ulubiony program telewizyjny poświęcony ochronie Ziemi. Jeśli wygramy, możemy wystąpić w telewizji! Trzymajcie za nas kciuki!

Niech żyje ekologia! Zagraj w zielone z królową mody, Lucy Jessiką Hartley, która ma kłopoty z realizacją wymarzonego projektu ponieważ prześladuje ja pech oraz wściekli tatusiowie.

źródło opisu: [Akapit Press, 2009]

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/to-ja-lucy-planeta-moda/

Alice | 2013-05-16
Przeczytana: 01 września 2009

Świetna książka! Brak mi słów, żeby ją opisać, po prostu FANTASTYCZNA!

Evanesme | 2014-07-08
Przeczytana: 2009 rok

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

Aisog | 2011-01-23
Na półkach: Pamiętniki, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 22 stycznia 2011

Jak zawsze rewelacja!

Alisa_ Kk | 2011-06-30

Genialna! Polecam.

Martyna Kozieł | 2015-08-19

Książkę czytałam dosyć dawno, ale była to pierwsza seria, która mnie tak naprawdę wciągnęła. Sama interesuję się projektowaniem mody, więc wydarzenia z życia Lucy bardzo mi się podobały. Polecam dla młodszych dziewczynek 8-13 lat. :))

| 2010-12-29
Przeczytana: 2009 rok