Psikusy Tigusa

Wydawnictwo: Novae Res
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7722-538-7
NovaeRes

Gdy jest Ci tak smutno, że już bardziej być nie może, zajrzyj do Tigusa, psa rasy Beagle, oraz jego przyjaciół! Przygarną Cię bez mrugnięcia powiek i… odkryją swój świat. Posiedzisz z nimi na strychu, a może nawet na samym czubku dachu, wpadniesz na chwilę do piwnicy i drewutni. Zabiorą Cię nad rzeczkę i do ciemnego lasu. Zaproszą na pokaz mody i mecz piłkarski w swoim wydaniu. Nauczą Cię...

Nauczą Cię ciepłej przyjaźni i wciągną w wybryki i szaleństwa, którymi raczą się od rana do wieczora, narażając czasem na szwank nerwy ukochanych właścicieli.

Natychmiast staniesz się ich przyjacielem, a Tigus-Migus, nieodłączni Piksel i Diksel, Bigos, Belfegorek oraz kot Agrest, koza Miza i sympatyczna koreańska rodzina kun nie dadzą Ci się nudzić ani sekundy!

Zapomnisz o złym nastroju. Poczujesz się szczęśliwy, a może najszczęśliwszy na świecie – przy okazji trochę pękając ze śmiechu.

źródło opisu: http://zaczytani.pl/ksiazka/psikusy_tigusa,druk

źródło okładki: http://zaczytani.pl/ksiazka/psikusy_tigusa,druk

I kolejna lektura dla naszych małych czytelników. Wiem, że opowiadania z czworonogami są mile widziane w biblioteczce kilkulatków, zatem już śpieszę się, by zachęcić Was do kolejnej książeczki, która z pewnością spodoba się Waszym maluszkom. Tym bardziej, że nasz mały bohater jest nie tylko bardzo przyjaznym zwierzaczkiem, ale również niezwykle zabawnym i pomysłowym psiakiem. Ale o tym dowiecie się czytając książkę :)

Ja oczywiście jak zwykle postaram się w skrócie przybliżyć Wam treść tego opowiadania. Nie zdradzę Wam poszczególnych przygód Tigusa, bo potem nie mielibyście żadnej satysfakcji z czytania znając już jego małe psoty. Ale z pewnością zainteresuje Was to, że książka ta to nic innego jak pamiętnik pisany, przez naszego czworonożnego przyjaciela. Tigus dokładnie i regularnie opisuje nam swoje przygody, a jego sposób postrzegania wielu sytuacji z codziennego życia jest naprawdę zabawny.

Poza tym piesek ten ma bardzo dobre serduszko. Już na samym początku książki...