Przebudzeni

Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal
With My Body
erotyka, miłość, seks,
Aniutka90

To lato było wyjątkowe. Ona, samotna nastolatka, zapamięta je na całe życie. Pierwsza miłość, namiętność, pożądanie, tak starannie skrywane przed ojcem i macochą. On jest pisarzem poszukującym natchnienia, który zaszył się na wsi, żeby pracować. Przypadkowe spotkanie w jego domu na zawsze odmieni życie ich obojga. A konsekwencje będą nieprzewidywalne… Ona przez całe swoje życie będzie...

Ona przez całe swoje życie będzie pielęgnować te cenne wspomnienia o swoich pierwszych erotycznych doświadczeniach, lekcjach miłości i seksu, które uczyniły z niej prawdziwą kobietę. Które zostały przerwane w bardzo tajemniczy sposób.

Teraz jako mężatka, matka trójki dzieci zmęczona codziennym życiem, wyrusza w podróż do przeszłości, aby zmierzyć się z najbardziej skrywanymi myślami i pragnieniami. Aby odnaleźć swoje prawdziwe ja. Odzyskać własną seksualność.

To prowokująca opowieść nie tylko o seksualnym przebudzeniu, ale i bardzo emocjonująca analiza rodziny, małżeństwa, miłości i seksu.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: źródło własne

Klaudia | 2019-04-23

Czytałam tą książkę dawno, ale podobała mi się, naprawdę. Polecam!

FreekBookReading | 2018-08-02

Droga przez mękę... Zapamiętać na przyszłość: Jeśli gdziekolwiek jest napisane "lepsze od 50 twarzy Greya" albo coś podobnego, to książek takowych mam UNIKAĆ!!!!

Catherine | 2018-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2018

/Elegancja to odmowa, a odmowa jest uwodzicielska./
Diana Vreeland

paula | 2017-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2017

Książka nie wzbudziła we mnie wielkiego zachwytu.Jedyny plus tej książki to,że czyta się ją szybko.

beatrycze99 | 2016-09-28

Po recenzjach innych czytelników spodziewałam się czegoś lepszego.

Asiula85 | 2016-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2016

Naprawdę nie wiem co myśleć o tej książce. Z pewnością nie jest to książka łatwa, z powodu innej niż zwykle narracji, jak również z powodu treści w niej zawartych. To nie jest kolejna książka o seksie, a bardziej o kobiecej seksualności i psychologii z tym związanej. Raczej literatura nie dla mnie.

andziulka | 2015-12-20

Uważam, że nie jest to literatura zbytnio wymagająca. Przyznac jednak trzeba, że książka daje do myślenia. Jeszcze długo po lekturze wracałam do niej myślami. Zakończenie do mnie trafiło. Poczułam żal i smutek.
Mankamentem jest styl pisania, ale to już indywidualna kwestia, bo treścią autorka nadrobiła.
Polecam :)

Monia323 | 2015-10-23
Przeczytana: 15 listopada 2015

Nie ukrywam, że się zawiodłam. Rozczarowała mnie ta książka. Fakt, że szybko się ją czyta nie zmienia mojej opinii. Zbyt bardzo podkoloryzowana. Kto osiąga orgazm podczas depilowania się.. To nie jest jedyna moja uwaga. Treść monotonna. W połowie książki modliłam się żeby był już koniec. Z reguły staram się doczytać książki do końca. Autorka chciała stworzyć coś 'lepszego' od 50 twarzy Greya. Zaczynam się cieszyć, że nie zakupiłam tamtej książki.

zabielka | 2015-09-30
Przeczytana: 30 września 2015

Książka nie należy do cieniutkich, ale czyta się ekspresowo.
Powiem szczerze, podobał mi sie początek książki i to bardzo, Aż ręce zacierałam,,,, niestety środek nie powalał. Jak na początku opowiadanie jak by w drugiej osobie mi nie przeszkadzało, tak z czasem było coraz gorzej,,, i tak po przeczytaniu połowy miałam ochotę odłożyć książkę, ale powiedziałam sobie że skoro początek był taki rewelacyjny to może również końcówka mnie zachwyci. i maiłam rację,,
Przypuszczam że mój wiek i dotychczasowe doświadczenie życiowe dały swoje. Więc myślę że jest to książka dla rozległego przekroju wiekowego, ponieważ dziewczyną, młodszym, lub po prostu bezdzietnym spodoba się właśnie środkowa część książki,,
Dla tego też polecam serdecznie i pozdrawiam :)

Aggi24 | 2015-06-27

Ta książka jest inna niż większość erotyków (przynajmniej z tych,które ja przeczytałam).Sama historia dość ciekawa i powiem szczerze, że mnie wciągnęła choć narracja była okropna! Ale przebrnęłam bo bardzo chciałam wiedzieć jak się skończy. Dla mnie książka smutna ale nie chodzi tylko o zakończenie.