Mityczne Stwory

Wydawnictwo: Arkady
Mythical Creatures
stwory, potwory
Roue

Mity i legendy, starożytne przekazy i ludowe baśnie - oto miejsca, gdzie pożerające ludzi giganty ryją korytarze w głębi ziemi, morskie potwory przemierzają ciemności oceanów, a zionące ogniem smoki szerzą strach na lądach. W tej książce znajdziesz wszystkie bestie świata - od harpii i gorgon po wilkołaki i brytany piekieł, ale też opowieści o Heraklesie, Feniksie i pięknych niewinnych jednorożcach. To kolejna interaktywna książka dla dzieci, które za pomocą specjalnych dodatków mogą ożywiać przedstawione na jej kartach mityczne stwory.

źródło opisu: Arkady, 2008

źródło okładki: www.arkady.com.pl

Roue | 2013-01-19
Przeczytana: 10 października 2010

Nie pamiętam dokładnie tej książki, ale pamiętam, że jako dziecko kochałam ją czytać i przeczytałam na pewno nie jeden raz.