Piraci, skarby, przygody

Wszystko o piratach i skarb do znalezienia w zachwycająco wydanej (w formie starego manuskryptu) wielkiej księdze piratów i piractwa. Mały czytelnik prześledzi ich dzieje od starożytności aż po czasy całkiem współczesnych rzezimieszków. Spotka najokrutniejszych złoczyńców, rzuci kotwicę w najdalszych portach i posłucha o najbardziej krwawych przygodach... Dzięki specjalnej mapie ze wskazówkami i tajemnym kodem, można wejść do sieci internetowej i zdobyć bezcenny łup! Niepowtarzalna zabawa nowej generacji!

Demi | 2015-01-02
Przeczytana: 04 stycznia 2015

opinia J: Dzięki tej książce mogę zostać piratem XD

mamalgosia | 2011-12-30
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 30 grudnia 2011

Mnóstwo ciekawostek, atrakcyjna forma graficzna, beznadzieja "część pisana". I syn i ja przeczytaliśmy i obejrzeliśmy ją z zainteresowaniem

krosciucha | 2011-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2011