Życie po piciu

Wydawnictwo: WAM
978-83-7767-195-5
Biografie i świadectwa
Averil

Tylu wciąż jest ludzi żywych. Żywych, ale poranionych. Kamil, Rafał, D., Adam i wielu innych to tacy właśnie ludzie. Bohaterowie tej opowieści. Borykający się z problemami uzależnienia od wielu lat. Jednak bohaterami są oni także w innym tego słowa znaczeniu. Decydując się na zmianę, podejmują heroiczną walkę z chorobą, jaką jest narkomania czy alkoholizm. Książka Bosowskiej to wprowadzenie w...

Tylu wciąż jest ludzi żywych. Żywych, ale poranionych.

Kamil, Rafał, D., Adam i wielu innych to tacy właśnie ludzie. Bohaterowie tej opowieści. Borykający się z problemami uzależnienia od wielu lat. Jednak bohaterami są oni także w innym tego słowa znaczeniu. Decydując się na zmianę, podejmują heroiczną walkę z chorobą, jaką jest narkomania czy alkoholizm. Książka Bosowskiej to wprowadzenie w trudne historie uzależnionych. Autorka, doświadczona psychoterapeutka, prowadzi nas przez ciemne korytarze ludzkich słabości. I pokazuje drogę ku światłu. Drogę pełną nadziei i zrozumienia.

źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=65918

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=65918

Monika | 2018-10-09
Przeczytana: 09 października 2018

W książce opisane zostały historie kilku osób borykajacych się z problemami uzależnienia od wielu lat. Dowiemy się jak heroiczną walkę podejmują każdego dnia, dlaczego upadają i co daje im siłę by wstać i walczyć dalej.

rezerwowa | 2013-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2013

Jest to książka o wielkich bohaterach, którzy pokonali najstraszniejszego wroga, którego możemy spotkać w życiu - siebie i własne słabosci. Wojna ta trwa całe życie i są oni tego świadomi, dzielnie stawiają czoła kolejnym pokusom, które stają im na drodze. Walczą nie tylko dla siebie, ale dla najbliższych. Piękna i wzruszająca. Polecam