Return of the champions – vol. II

Tłumaczenie: Anna Araszkiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
muzyka
krkkrzysiek

Druga płyta albumu zaczyna się mniej więcej w połowie koncertu. Choć Freddiego nie ma na scenie, jest obecny duchem. Pojawia się w sercach i umysłach nie tylko kolegów z zespołu, ale również, oczywiście, obecnych na koncercie fanów. Mistrzowie powrócili, ale także ten koncert ma niestety swój koniec. Lista utworów: These are the days of our Radio Ga Ga Can't Get Enough A Kind of Magic I Want...

Lista utworów:
These are the days of our
Radio Ga Ga
Can't Get Enough