Queen. Live at Wembley '86 vol. I

Tłumaczenie: Anna Araszkiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
muzyka
krkkrzysiek

rzeci album koncertowy Queen został nagrany 12 lipca 1986 roku na londyńskim stadionie Wembley, podczas brytyjskiego etapu wspaniałej europejskiej trasy Magic Tour. Koncert został starannie przygotowany i dobrze przećwiczony. Wysiłek opłacił się, ponieważ wszyscy, którzy uczestniczyli w magicznych występach Queen w 1986 roku, wspominają je do dziś. Lista utworów: One Vision Tie Your Mother...

Lista utworów:
One Vision