Queen. Queen on Fire Live at the Bowl vol. I

Tłumaczenie: Anna Araszkiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
9 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
muzyka
krkkrzysiek

Trasa, która rozpoczęła się 9 kwietnia w Szwecji i zakończyła 5 czerwca w Milton Keynes w Anglii, objęła trzydzieści występów na dwudziestu dwóch scenach w dziewięciu krajach. Na to europejskie tournee skład zespołu został rozbudowany o, grającego na instrumentach klawiszowych, Morgana Fishera, byłego muzyka zespołu Mott The Hoople. Lista utworów: Flash's Theme Hero We Will Rock You Action...

Lista utworów:
Back Chat

źródło opisu: http://kulturalnysklep.pl

źródło okładki: http://kulturalnysklep.pl/okladki/18/32/1832.jpg

QUEENfan | 2018-03-09

Petarda!!! Najczęściej oglądany przez mnie koncert, najlepsze wykonanie "Somebody To Love" ever.