Queen. Made in Heaven

Tłumaczenie: Anna Araszkiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
muzyka
krkkrzysiek

Piętnasty studyjny album Queen to ostatni zestaw premierowych nagrań z udziałem Frediego Mercury'ego. Po śmierci wokalisty w 1991 roku członkowie zespołu przez cztery lata pracowali nad podkładami do partii wokalnych pozostawionych przez przyjaciela. Gdy album ujrzał światło dzienne uznano go za jedno z najbardziej udanych dzieł w karierze Queen. Lista utworów: It's a Beautiful Day Made in...

Lista utworów:
Heaven for Everyone
Too Much Love Will Kill You
You Don't Fool Me
A Winter's Tale
It's a Beautiful Day (reprise)

źródło opisu: http://kulturalnysklep.pl

źródło okładki: http://kulturalnysklep.pl/okladki/18/78/1878.jpg