Queen. Flash Gordon

Tłumaczenie: Anna Araszkiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
muzyka
krkkrzysiek

Kiedy pojawiła się informacja, że zespół tworzy ilustrację dzwiękową do filmu o przygodach komiksowego bohatera, wielu fanów nie wiedziało czego oczekiwać. Album Flash Gordon okazał się jednak przyjemną niespodzianką. Utwory z albumu pełne są poruszających dzwięków, doskonale zgranych z filmem. Wiele osób ingnoruje ten album w dorobku Queen jako dzieło na zlecenie, z muzyką jedynie ilustracyjną. A jednak nie brak na nim prawdziwych perełek.

Lista utworów:
Flash's Theme