Queen. Live Killers vol. I + CD

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Gazety Wyobrczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
muzyka
krkkrzysiek

Live Killers, pierwszy koncertowy album zespołu, powstał podczas europejskiej trasy między styczniem, a marcem 1979 roku. Nie jest tajemnicą, że niektórzy z członków zespołu nie byli w pełni zadowoleni z końcowego wyniku, ale fanów album zachwycił. Przez lata był uznawany za najlepsze koncertowe wydawnictwo Queen. Lista utworów: We will rock you Let Me Entertain You Death On Two Legs Killer...

Lista utworów:
'39
Keep Yourself Alive

źródło opisu: http://kulturalnysklep.pl

źródło okładki: http://kulturalnysklep.pl/okladki/18/11/1811.jpg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!