Queen. Queen + CD

Tłumaczenie: Anna Araszkiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
muzyka
krkkrzysiek

Przed nagraniem debiutanckiego albumu zespół grał w całym kraju. Miała wówczas dopracowany spójny repertuar i oryginalny styl. A jednak sukces na listach przebojów nadal wydawał się poza zasiegiem jego możliwości. W końcu podpisali umowę z agencją Trident Audio Productions i dzięki jej staraniom ich pierwszy album trafił na rynek. Lista utworów: Keep Yourself Alive Doing All Right Great King...

Lista utworów:
Keep Yourself Alive