Twórcza partnerka

Creative Counterpart
małżeństwo, życie
poradniki
Anna Cieślar

Czy życie małżeńskie może być fascynującą, pełną pasji przygodą? Być twórczą partnerką swego męża, jego najlepszą przyjaciółką i niezastąpioną pomocą, a równocześnie nie zaniedbać rozwoju osobistego, własnych pasji, pracy zawodowej – to poważne wyzwania dla współczesnej kobiety. Czy potrafimy pogodzić te role? Czy chcemy szukać nowych rozwiązań różnych sytuacji, które niesie życie? Linda...

Czy życie małżeńskie może być fascynującą, pełną pasji przygodą?

Linda Dillow znakomicie prezentuje obraz małżeństwa, podnosząc rolę żony i matki do poziomu pełnego godności i znaczenia. W praktycznych przykładach, z dużą dozą poczucia humoru, podsuwa kobietom twórcze pomysły, które mogą wprowadzić w życie małżeńskie i rodzinne pełnię pasji, radości i zadowolenia.

źródło opisu: http://www.koinonia.org.pl/products/tworcza-partnerka-IV

źródło okładki: http://www.koinonia.org.pl/files/jpg/t/Tworcza-Par...»

JustynaMck | 2019-06-06
Przeczytana: 2017 rok

Ciekawa

Przeczytana: 14 listopada 2017

Linda Dillow wprowadziła mnie w zdumienie. Jej książka „Twórcza partnerka” wyglądała na zwykły poradnik, jakich wiele. Pokazała mi jednak rzeczy, których się nie spodziewałam.
Autorka jest żoną, matką, babcią. Prowadzi warsztaty i konsultacje dla kobiet, a ta publikacja to kompendium jej nauczania.
Pozycja składa się z 11 rozdziałów, które są ze sobą logicznie powiązane – warto czytać je pokolei. Na końcu każdego rozdziału znajduje się propozycja studium biblijnego – do pracy indywidualnej bądź grupowej, co nadaje tej publikacji bardzo wyrazisty charakter. Czytelniczka otrzymuje nie tylko teorię, ale i narzędzia do tego jak wprowadzić ją w życie.

Pamiętaj, że to studium ma ci pomóc być bardziej podobną do Jezusa Chrystusa i stawać się lepszą żoną. Str.28
Czytając tę książkę miałam wrażenie, że jestem prowadzona za rękę i uczona jak być twórczą – czyli budzącą życie i rozwój. Autorka zaczyna historię od opowieści o podróży poślubnej – śmiałam się przy niej, choć sama nie chciałabym...