Jak budować więzi w rodzinie?

Wydawnictwo: Fides
978-83-61860-228
rodzina, więzi, religia, wiara, relacja
poradniki
Sunbrighter

Autor pisze: O tym, że żyjemy po to, żeby się zbawić, a nie zabawić. O wolności, miłości i wierności do końca, które są naszym przeznaczeniem i źródłem najpełniejszego szczęścia. O najsubtelniejszym momencie życia młodego człowieka, kiedy dziewczęta uczą się radzić sobie z nieznanymi dotąd tęsknotami, a chłopcy toczą bitwę o czystość swojego wzroku. O tragicznych skutkach użytkowania...

Autor pisze:
O tragicznych skutkach użytkowania pornografii. O tym, w jaki sposób rozmawiać ze sobą, abyśmy czuli się sobie bliżsi.
O tym, że do wychowania dzieci najważniejsza jest miłosna więź między rodzicami.
O utopijnych próbach budowania domu na ruinach poprzedniego.
O mocy wspólnej modlitwy w małżeństwie.
O 5 obszarach, na których każdy małżonek - bez wyjątku, nawet w pojedynkę - może inwestować w dobro swojego małżeństwa.
O pozornym traceniu czasu na budowaniu więzi z dzieckiem.
O trudzie, który jest przyprawą szczęścia. O roli teściów w życiu młodego małżeństwa. O konieczności konstruowania planu ojcostwa, tak jak kariery.
O tym, że człowiek ma przymioty stwórcze, ma moc przemiany własnej osoby i swojego życia.

źródło opisu: Wydawnictwo Fides, 2011

źródło okładki: http://www.wydawnictwofides.pl/index.php?page=shop...»