Rozwój. Jak współpracować z łaską?

Wydawnictwo: Pro Homine
psychologia
poradniki
andria

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto pragnie w sposób świadomy i konsekwentny podjąć własny rozwój! "Rozwój. Jak współpracować z łaską?" to kolejna książka Moniki i Marcina Gajdów, autorów bestsellera "Rodzice w akcji". Tym razem jesteśmy zaproszeni do intrygującej podróży w świat wewnętrzny człowieka. Autorzy, w sposób jasny i zrozumiały, przedstawiają zagadnienia ze styku psychologii i...

"Rozwój. Jak współpracować z łaską?" to kolejna książka Moniki i Marcina Gajdów, autorów bestsellera "Rodzice w akcji". Tym razem jesteśmy zaproszeni do intrygującej podróży w świat wewnętrzny człowieka. Autorzy, w sposób jasny i zrozumiały, przedstawiają zagadnienia ze styku psychologii i duchowości, dotyczące rozwoju:

Czym jest poczucie wartości?
Jak osiągnąć szczęście?
Co blokuje nasz rozwój?
Jak podjąć pracę nad sobą?
To zaledwie niektóre zagadnienia omawiane przez Gajdów. Książka obfituje w liczne przykłady z praktyki terapeutycznej autorów.

źródło opisu: http://www.gajdy.pl/

źródło okładki: http://www.gajdy.pl/

Horpyna | 2019-07-08
Przeczytana: lipiec 2019

Naprawdę dobra pozycja dla każdego zainteresowanego rozwojem osobistym w perspektywie chrześcijańskiej. Książka napisana z psychoterapeutycznego punktu widzenia w bardzo prosty, przystępny sposób.

Agnieszka | 2019-06-18
Przeczytana: 18 czerwca 2019

"Celem rozwoju człowieka jest miłość"

Książka bogata w treści psychologiczne i religijne. Takie podejście jest mi bliskie, bo łączy dwie, ważne dla mnie dziedziny życia. Jest świetnym poradnikiem, jak możemy pracować nad sobą, jaki jest cel naszego rozwoju. Zawiera dużo wskazówek, trochę przykładów, i jest dobrą inspiracją do wyjścia poza swoje ograniczenia.

Rogalowski | 2019-05-06

Polecam tabele typów osobowości: właściwości osobowości, system obronny (złe i dobre strony), sposób rozwoju

Pomocna w życiu na co dzień, daje odkryć jacy jesteśmy naprawdę i pomaga rozwijać się ku miłości (a nie ku perfekcjonizmowi) :)

Marek | 2018-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2017

Świetna książka. Genialnie opisuje wiarę którą łączy z psychologią :)

żaba | 2018-10-19
Przeczytana: 10 października 2018

W końcu przeczytałam te książkę! Żeby wejść w świadome życie, trzeba się zmierzyć z samym sobą. Ta pozycja jest najlepszym do tego początkiem.

soliloquium | 2018-05-08
Przeczytana: 08 maja 2018

Jest to absolutnie najlepsza książka o rozwoju, jaką czytałam. A przeczytałam ich mnóstwo. Wierzysz w Boga czy nie - nieważne, kup tę książkę i się rozwiń. Super!

Maison | 2018-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2018

Warto. Jeśli to miałaby być jedyna pozycja o rozwoju osobistym jaką przeczytasz - zdecydowanie warto. Prosta, trafiająca w punkt, otwierająca oczy. Warto.

telik | 2017-08-18

Niesamowita książka!

Marynia | 2017-02-22
Przeczytana: 20 lutego 2017

Będzie krótko... Jeżeli czujesz że się pogubiłeś w życiu, czegoś Ci ciągle brakuje, jesteś w ciężkiej sytuacji życiowej KONIECZNIE sięgnij po tę książkę!! Jest ona wspaniałym darem ;)

Artmope | 2017-01-12

Książka zdecydowanie otwiera umysł i pomaga w pracy nad sobą i mechanizmami własnego działania. Audiobook świetnie zrobiony, bardzo miło się ich słucha. Raczej nie do przeczytania jednym tchem :D