Dyskusje o książce Pomóc Jani. Dziewczynka pogrążona w obłędzie i walka o jej ocalenie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2019)
Sprzedam/wymienię:  Ostatni mag  Ostatni Namsara  Szklany tron  Ogień i kość  Narodziny królowej  Miasto kości  Pisane szkarłatem  Przeklęci święci
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Wrzesień 2018)
 Sierpniowy żar Sierpniowy żar  Ambaras Ambaras
5 lata temu
Książki o chorobach psychicznych.
Antoni Kępiński - Schizofrenia Noemi Madejska - Malarstwo i schizofrenia Monika Obrębska - Styl mówienia w schizofrenii Janis Hunter Jenkins, Robert John Barrett - Schizofrenia, kultura i subiektywność - na krawędzi doświadczenia  Schizofrenia, kultura i subiektywność - na krawędzi doświadczenia Vittorino Andreoli - Moi wariaci. Wspomnienia...
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (listopad 2017)
Sprzedam / wymienię:  5 lat młodsza w 5 tygodni  Bez pamięci  Bezpieczna przystań  Blondynka w Urugwaju  Carpe diem  Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy  Dawaj i bierz
6 lata temu
WYMIENIE/SPRZEDAM (wrzesien 2017)
Sprzedam 15 zł/szt  Życie w innych światach. Dwudziestowieczna debata nad życiem pozaziemskim  Po prostu Wszechświat. Proste odpowiedzi na trudne pytania  Potęga i piękno. Ekstremalne zjawiska w kosmosie  Peter Higgs. Poszukiwania boskiej cząstki  Fizyka rzeczy niemożliwych. Fazery, pola siłowe, teleportacja i podróże w czasie
6 lata temu
Pokazuje 6 z 29