Żółtodziób

Tłumaczenie: Anna Czajkowska
Wydawnictwo: Pegasus
The Rookie
noir4ever

Ackerman to gorliwy młody gliniarz, któremu przeszłość wciąż nie daje spokoju. Jego partnerem policyjnym jest Pulovski, policyjny weteran, zgorzkniały i cyniczny. Wspólnie muszą stawić czoła jednej z najbardziej niebezpiecznych intryg kryminalnych w dziejach Los Angeles. Ich przeciwnikiem jest szef przestępczego podziemia, bezwzględny i okrutny. Pulovski musi wygrać, a Ackerman ma schodzić mu z drogi lub go poprzeć.

źródło opisu: http://literacki24.pl

źródło okładki: http://literacki24.pl