Encyklopedia dinozaurów

5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Enciclopedia de dinosaurios
978-83-7708-425-0
ani_anka

Wiele milionów lat temu naszą planetę zamieszkiwały groźne DINOZAURY, który wyginęły w zagadkowych okolicznościach pod koniec kredy. Jednak dzięki skamieniałościom i innym śladom, znajdowanym na całym świecie, możemy dowiedzieć się, jak wyglądały i jak żyły. W tej encyklopedii znajdziesz wiele nowych informacji, a wspaniałe ilustracje odsłonią ci przeszłość.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl

ani_anka | 2012-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2012

Od razu przyznam, że nie jestem fanką książek o dinozaurach ale może spowodowane jest to tym, że na dobrą książkę nie trafiłam, moje dziecko uwielbia dinozaury i muszę dołożyć wielu starań żeby na podstawie miernej literatury pokazać mu ten świat. Ta szumnie nazwana "encyklopedia" dinozaurów serwuje nam krótkie notki "w chmurkach", bez składu i ładu, czasem tekst w chmurce jest taki sam jak w rozszerzonym tytule, często nie wiadomo, którego dinozaura dotyczy opis, bo znajduje się pomiędzy dwoma rysunkami. Czasami tekst zaczyna się po prawej stronie a jego kontynuacja jest po lewej. Masakra! Dwie gwiazdki przyznaję tylko ze względu na ilustracje, są ładne, przemawiające do wyobraźni.