Nastolatki dbają o urodę

9788324511952
nastolatki, uroda
poradniki
Reed

Nikt tak jak młodzież nie wie jak trudno dbać o urodę w tym wieku. Szalejące hormony i zmiany w ich organizmach stanowią nie lada wyzwanie. A przecież tak bardzo chcą dobrze wyglądać. Z tematem urody dla nastolatek zmierzyli się nasi autorzy - doświadczona kosmetyczka i młoda aktorka Joanna Jabłczyńska. Z tej książki dowiecie się: - jakie kremy szkodzą a jakie pomagają nastoletniej skórze -...

Z tej książki dowiecie się:
- jakie kremy szkodzą a jakie pomagają nastoletniej skórze
- ile potrzebujemy snu
- jak zaradzić trądzikowi
- jak zatuszować drobne niedoskonałości
- czy istnieje odpowiedni makijaż dla młodej dziewczyny

źródło opisu: Wydawnictwo Publicat, 2008

źródło okładki: www.publicat.pl

książek: 2017
Aiwlys | 2014-10-11
Na półkach: Przeczytane, Na półce
Przeczytana: 11 października 2014

Te książkę mam na swojej półce od przeszło 6 lat. Do tej pory przeglądnęłam ja może z 3 - 4 razy, ale nigdy tak naprawdę nie wczytywałam się za głęboko. Nadrobiłam, mimo że okres bycia nastolatką mam już dawno za sobą. Uważam, że dla młodych dziewczyn jest to kapitalna lektura, która wszystko im wyjaśni, dopowie w przystępny sposób. Lepsze to niż wiedza zaczerpnięta z gazetek dla nastolatek. Choć i ja znalazłam ciekawe przepisy na maseczki, kilka rad, które warto wprowadzić w życie np. koniec z zakładaniem nogi na nogę :D

Marta Banasiak | 2018-02-04
Kasiek | 2015-07-28