Wyzwanie czytelnicze LC

Nigdy dość. Biorę z życia wszystko

Wydawnictwo: Edipresse
Biografia, aktorka, seriale
Niepozorna

Marzysz o roli w serialu, który przyciąga przed ekrany miliony widzów? Wszystko przed Tobą! Stawiasz sobie za cel przebiegnięcie maratonu? Nic trudnego! A może pociąga cię scena i kariera gwiazdy piosenki? To również da się zrobić. Historia zwykłej dziewczyny, która dzięki przebojowości, sprytowi i urokowi osobistemu, nie wie, co to nuda i przekonuje, że jak się chce, wszystko jest możliwe.

"Wystarczy jedynie... bardzo chcieć! Niezależnie od tego, kim jesteś i jak abstrakcyjne wydają Ci się teraz Twoje marzenia, trzymam mocno za Ciebie kciuki, licząc, że ta książka będzie dla Ciebie startem do ich realizacji. Ja dopiero się rozpędzam i mam nadzieję, że nigdy nie będę miała dość!"

źródło opisu: www.edipresse.pl/

źródło okładki: www.edipresse.pl/

Paulina Kaleta | 2016-08-12

Kiedy byłam młodsza lubiłam oglądać serial „Na Wspólnej”. Wiadomo człowiek dorasta to i zainteresowania się zmieniają. Zaprzestałam śledzenia losów bohaterów. Jednak zawsze darzyłam sympatią Joannę Jabłczyńską. uważałam ją za dziewczynę z sąsiedztwa, z którą można się zaprzyjaźnić.

„Nigdy dość” to pierwsza książka aktorki. Jest to zapis luźnej pogawędki. Asia opowiada o początkach kariery, zarówno tej muzycznej, jak i tanecznej, o występach w programach dla dzieci i w „Na Wspólnej”. Porusza także takie tematy jak religia, sport (w którym jest zakochana), podróże, związki, relacje z rodzicami i siostrą. Wypowiada się również o nauce i studiach prawniczych.

Tak jak zostało napisane na okładce to historia zwykłej dziewczyny, która do wszystkiego doszła ciężką pracą. W osiąganiu marzeń przydał jej się spryt, przebojowość, poczucie humoru, urok osobisty i odwaga. Aktorka nie wie, co to nuda i z życia stara się wyciągnąć jak najwięcej. Nie istnieją dla niej słowa: nie potrafię, nie...

Kasia | 2016-11-24
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 23 listopada 2016

Nie chciałabym urazić autorki, bo wydaje się być bardzo sympatyczna, ale spodziewałam się dużo więcej po książce!

Kupiłam ją zachęcona tytułem.. tak naprawdę poznajemy życie Joasi od dzieciństwa do chwili obecnej... Dowiadujemy się, jakie bohaterka miała ogromne szczęście w życiu spełniając swoje marzenia. Oczywiście szczęście to jedno, a drugie to upór w dążeniu do celu oraz ciężka praca. Nie odnalazłam jednak w książce deklarowanych korzyści płynących z jej przeczytania.
Może jednak biografie wcale nie są moim ulubionym gatunkiem literackim...
Sama Joasia jest bardzo pozytywną osobą, jednak zabrakło mi bezpośrednich przekazów w kierunku czytelnika.
Czyta się szybko, ale fajerwerków brak...
Być może za dużo oczekuję..

Książka jest naprawdę godna polecenia, chociażby dlatego, by nie myśleć o niej, jako o filmowej gwiazdce. Że gra i nic więcej nie robi, prócz chodzenia na plan, czy jakichś sesji. NIE, NIE, NIE. Mimo swojego zabieganego życia, ta kobieta robi więcej rzeczy w ciągu dnia niż my sami.

W publikacji tej jest sporo zdjęć, co jest rewelacyjnym wykończeniem tego wywiadu.

Czyta się niesamowicie szybko, raz, że jest przyjemnie spędzać czas czytając wydarzenia z życia Joanny, ale dwa - duża czcionka pozwala na szybsze i wygodniejsze czytanie.

Ja jestem zadowolona, szczęśliwa również, że posiadam egzemplarz tej książki w swoim zbiorze. W dodatku z autografem. No i mam jeszcze zdjęcie, które koniecznie muszę wywołać! :)

Polecam wszystkim, którzy lubią czytać takie książki, wywiado-autobiografie po części. Spędzicie przy tej lekturze chwilkę czasu i gwarantuje Wam, że nie pożałujecie. Tym bardziej, jeśli lubicie Martę z "Na Wspólnej" - koniecznie musicie przeczytać ten wywiad. :]

Boberek | 2016-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2016

Ladnie wydana ,duzo zdjec to napewno plus ,wywiad dosc ciekawy .Na minus stosunek ceny do objetosci ,wywiad dosc ciekawy ale krotki.

Kiti | 2016-05-30

Joannę Jabłczyńską bardzo lubię jako aktorkę w ,,Na Wspólnej", który oglądam od kilku lat. Moja sympatia do niej wzrosła po emisji programu ,,Agent - Gwiazdy TVN", w którym doszła bardzo daleko. Gdy zauważyłam w zapowiedziach książkę ,,Nigdy dość. Biorę z życia wszystko" wiedziałam, że będę chciała się z nią zapoznać. Udało się.

Książka ma prawie 200 stron, jednak przeczytałam ją w nieco ponad godzinę. Tak szybkie tempo zawdzięczam temu, że publikacja ma dużą czcionkę, prowadzona jest w formie bardzo ciekawego wywiadu i dodatkowo w pozycji jest sporo zdjęć Joanny Jabłczyńskiej od dzieciństwa do czasów obecnych.

Aktorka i radczyni prawna od zawsze wydawała mi się sympatyczna, a jej książka tylko to potwierdziła. Kobieta opowiada o wszystkim na luzie, od samego początku możemy poczuć się tak, jak byśmy znali się z nią od lat i przysłuchiwali się rozmowie, siedząc przy stoliku obok. W publikacji możemy poczytać o początkach kariery muzyczno-tanecznej, o występowaniu w programach, o...

Rose | 2016-09-29
Przeczytana: 29 września 2016

Bardzo przyjemny wywiad, co mnie ucieszyło, dotyczył głównie życia osobistego Asi, przez co mogłam ją lepiej poznać jako zwykłą osobę, nie tylko aktorkę. Wszystko zachowane w dobrym smaku z dużą ilością świetnych zdjęć, polecam każdemu kto chce bliżej poznać Asię.

malenstwo_83 | 2016-06-05
Przeczytana: 04 czerwca 2016

Książkę - wywiad czyta się w 1h. Joanna odpowiada w niej na pytania o swoim dzieciństwie, pracy, aktorstwie, zawiści i ludzkiej zazdrości, rodzinie i sporcie. Ładnie wydana, dużo zdjęć. Szału nie ma.

Jolie | 2018-03-03
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 03 marca 2018

Książka napisana w formie luźnej rozmowy, generalnie opis życia Jabłczyńskiej.

Mylengrave | 2017-10-29
Przeczytana: 08 września 2017

Książkę przeczytałam w warunkach zaskakujących. Czekałam sobie na wizytę u dentysty, a książka leżała na poczekalni. Potem okazało się, że należała do Pani, która także czekała, ale zdążyłam przeczytać ją całą. Szkoda, że nie było jakieś "Pani domu" albo "Przyjaciółki", pewnie wyniosłabym więcej.
Po co robić wywiad z kimś, kto nie ma niczego do powiedzenia? Ja rozumiem, ta pani jest aktorką, ale co z tego, co ona takiego wielkiego osiągnęła? Nie przeszkadza mi z ekranu, ale jakoś nie mogę skojarzyć spektakularnej roli. Wywiad dotyczący całego życia, łatwo się domyśleć, że nie tylko tego zawodowego. Totalnie bez sensu. Czy ja też mogę udzielić gdzieś takiego wywiadu? Byłby ciekawszy!

Marli_Marla | 2018-08-15