Nigdy dość. Biorę z życia wszystko

Joanna Jabłczyńska Wydawnictwo: Edipresse biografia, autobiografia, pamiętnik
Edipresse
Biografia aktorka seriale
biografia, autobiografia, pamiętnik
Biografia aktorka seriale

Okładka książki Niezbędnik dobrych manier dla nastolatków Marcin Przewoźniak, Joanna Jabłczyńska
4,3
Niezbędnik dob... Marcin Przewoźniak,...
Okładka książki Nastolatki dbają o urodę Joanna Jabłczyńska, Anna Maria Nowak
6,5
Nastolatki dba... Joanna Jabłczyńska,...

Moja opinia na: https://takieksiazki.blogspot.com/2019/09/joanna-jabczynska-nigdy-dosc-biore-z.html

Książka napisana w formie luźnej rozmowy, generalnie opis życia Jabłczyńskiej.

Książkę przeczytałam w warunkach zaskakujących. Czekałam sobie na wizytę u dentysty, a książka leżała na poczekalni. Potem okazało się, że należała do Pani, która także czekała, ale zdążyłam przeczytać ją całą. Szkoda, że nie było jakiejś "Pani domu" albo "Przyjaciółki", pewnie wyniosłabym więcej.
Po co robić wywiad z kimś, kto nie ma niczego do powiedzenia? Ja rozumiem, ta...

Nie chciałabym urazić autorki, bo wydaje się być bardzo sympatyczna, ale spodziewałam się dużo więcej po książce!

Kupiłam ją zachęcona tytułem.. tak naprawdę poznajemy życie Joasi od dzieciństwa do chwili obecnej... Dowiadujemy się, jakie bohaterka miała ogromne szczęście w życiu spełniając swoje marzenia. Oczywiście szczęście to jedno, a drugie to upór w dążeniu do celu...

Książka jest naprawdę godna polecenia, chociażby dlatego, by nie myśleć o niej, jako o filmowej gwiazdce. Że gra i nic więcej nie robi, prócz chodzenia na plan, czy jakichś sesji. NIE, NIE, NIE. Mimo swojego zabieganego życia, ta kobieta robi więcej rzeczy w ciągu dnia niż my sami.

W publikacji tej jest sporo zdjęć, co jest rewelacyjnym wykończeniem tego wywiadu.

Czyta...

Bardzo przyjemny wywiad, co mnie ucieszyło, dotyczył głównie życia osobistego Asi, przez co mogłam ją lepiej poznać jako zwykłą osobę, nie tylko aktorkę. Wszystko zachowane w dobrym smaku z dużą ilością świetnych zdjęć, polecam każdemu kto chce bliżej poznać Asię.

Kiedy byłam młodsza lubiłam oglądać serial „Na Wspólnej”. Wiadomo człowiek dorasta to i zainteresowania się zmieniają. Zaprzestałam śledzenia losów bohaterów. Jednak zawsze darzyłam sympatią Joannę Jabłczyńską. uważałam ją za dziewczynę z sąsiedztwa, z którą można się zaprzyjaźnić.

„Nigdy dość” to pierwsza książka aktorki. Jest to zapis luźnej pogawędki. Asia opowiada o...

Ladnie wydana ,duzo zdjec to napewno plus ,wywiad dosc ciekawy .Na minus stosunek ceny do objetosci ,wywiad dosc ciekawy ale krotki.

Książkę - wywiad czyta się w 1h. Joanna odpowiada w niej na pytania o swoim dzieciństwie, pracy, aktorstwie, zawiści i ludzkiej zazdrości, rodzinie i sporcie. Ładnie wydana, dużo zdjęć. Szału nie ma.

Joannę Jabłczyńską bardzo lubię jako aktorkę w ,,Na Wspólnej", który oglądam od kilku lat. Moja sympatia do niej wzrosła po emisji programu ,,Agent - Gwiazdy TVN", w którym doszła bardzo daleko. Gdy zauważyłam w zapowiedziach książkę ,,Nigdy dość. Biorę z życia wszystko" wiedziałam, że będę chciała się z nią zapoznać. Udało się.

Książka ma prawie 200 stron, jednak...

• 2016
  • 2017