Asertywność. Sięgaj po to, czego chcesz, nie raniąc innych

Tłumaczenie: Maciej Adam Michalski
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Your perfect right. A guide to assertive living
978-83-7489-395-4
zachowanie, asertywność
poradniki
Pistacia

Nowe dziewiąte wydanie BESTSELLERA, który sprzedał się w ponad milionowym nakładzie. To książka, która zapoczątkowała rewolucję w relacjach partnerskich; zalecany przez psychologów najbardziej kompletny, praktyczny i kompetentny kurs ćwiczenia asertywności. Niniejsze wydanie zostało poszerzone o nowe zagadnienia: podejmowanie decyzji, aby wyrazić siebie, wyrażanie gniewu, leczenie lęków. Dodatkowo Czytelnik znajdzie w książce DZIENNIK INDYWIDUALNEGO ROZWOJU, będący ważnym narzędziem w programie osobistego rozwoju.

Co zrobić, gdy:
jesteś świadkiem ściągania na egzaminie, który może zostać przez to unieważniony dla wszystkich?
szef nadmiernie angażuje cię w dodatkową pracę po godzinach?
podczas seansu w kinie przeszkadzają ci głośni sąsiedzi?

źródło opisu: www.gwp.pl

źródło okładki: www.gwp.pl

Patrycja | 2017-11-14
Na półkach: NORMAL, Przeczytane
Przeczytana: 17 listopada 2017

Teoria, brakuje mi przykładów działania, metod.

Bartosz Oszczęda | 2016-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2016

Uważam, że ta książka byłaby idealną propozycją dla kogoś kto ma trudności z wyrażaniem siebie,radzeniem sobie ze złością i emocjami, czyli ogólnie z asertywnością. Ja osobiście nie znalazłem w niej nic szczególnego, poza kilkoma ciekawymi akapitami, które dały do myślenia.

Adam | 2017-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2017

Książka dla osób kompletnie zielonych w kwestii asertywności. Takim osobom powinna się bardzo spodobać ponieważ temat potraktowany jest bardzo obszernie i dokładnie. Jednak jeśli ktoś czytał coś innego, to tu nie odnajdzie nic odkrywczego.

Łukasz Bartkowski | 2016-10-13
Przeczytana: 13 października 2016

Książka opisała wszystko poglądowo, lecz brakowało mi konkretnych metod działania, jakie poznałem w innych książkach. Jako dodatkowa wiedza o asertywności - jak najbardziej, zawsze można się nauczyć nowych rzeczy, jednak traktowałbym ją jako właśnie dodatek, aniżeli kompletny podręcznik asertywności. Jestem trochę zawiedziony zważywszy na fakt, że autorzy książki od wielu lat zajmują się nauczaniem asertywności.

Hanula | 2012-06-26
Przeczytana: 24 czerwca 2012