Jak trwoga to do Boga? Psychologiczna analiza religijnego radzenia sobie ze stresem u młodzieży w okresie dorastania

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
978-83-7489-427-2
Pistacia

Jak trwoga, to do Boga – czy rzeczywiście?

Książka znakomicie łączy w sobie elementy zarówno psychologii, jak i teologii oraz religii. Znajdziemy w niej badania empiryczne dotyczące religijnych strategii radzenia sobie ze stresem. Autorka skupiła się przede wszystkim na młodzieży i tym, jakie miejsce w ich życiu zajmuje religia. Temat trudny, szczególnie ważny obecnie, w czasach kryzysu wiary.

źródło opisu: www.gwp.pl

źródło okładki: www.gwp.pl