Try me

Olivia Cunning Wydawnictwo: Smashwords Edition Cykl: One Night with Sole Regret (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Smashwords Edition
romans literatura dla kobiet miłość uczucia
One Night with Sole Regret (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski
romans literatura dla kobiet miłość uczucia

Niestety styl pisania p. Olivii Cunning do mnie nie przemawia, bohaterowie są tak płytcy, że ciężko mi się z nimi utożsamić.

Ona na widok tatuaży dostaje gęsiej skórki, po czym ochoczo idzie spędzić noc w hotelu z nowo poznanym kolesiem, który ma tatuaże i kolczyki... zero sensu....

Ot krótka opowiastka o jednej nocy pomiędzy księgową i rockmanem, który na koniec...

Super

Książka na prawdę ciekawa, pani Cunning jest niesamowicie pomysłową osobą ;) Na pewno sięgnę po kolejne części.

Niestety nie udało mi się znaleźć e-booka w oryginale, ani z oficjalnym tłumaczeniem, ale muszę przyznać że amatorski przekład z chomika okazał się całkiem niezły (czuć było styl autorki) :)

w porównaniu do innych dzieł tej autorki ta seria jest strasznie słaba. Zawiodłam się

Ekspresowa i intensywna lektura, ale bardzo udana.

Jak zwykle świetna książka Olivii Cunning.
Szkoda, że taka krótka, ale szczerze można stwierdzić, że znalazło się w niej wszystko co najlepsze.
Oczywiście najbardziej mi się spodobali członkowie zespołu, taka moja słabość ;) Sposób przedstawienia ich, ich przyjaźni oraz zażyłości naprawdę przypadł mi do gustu.
PS. To, że Mel nie wiedziała kim naprawdę jest Gabe dodało...

Jako wprowadzenie do serii całkiem fajne. Zresztą moim skromnym zdaniem najsympatyczniejsza para bohaterów z całej serii.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , , , ,

Co mogę powiedzieć? Po książce od razu widać, że jest w stylu Pani Cunning - ostro, gorąco i perwersyjnie.

Poznajcie i przywitajcie Sole Regrest: Jacob (Shade) - wokal, Owen (Tags) - bas, Adam - gitara prowdząca, Kelly (Cuff) - druga gitara i Gabe (Force) - perkusja.

W tej części głównym bohaterem zostaje nasz perkusista oraz Melanie.
Mel od dziecka boi się facetów,...

krótka, intensywna, pewni siebie, znający swoje priorytety bohaterowie. jednak brakuje mi tego, że nie wiem jak ta historia potoczy się dalej.

Uboższa wersja The Sinners.

• 2013
  • E-book
  • 2014
  • 2015
  • EBOOK
  • Romans
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Try me