Zaczarowana Wigilia

Wydawnictwo: Akapit Press
978-83-62955-19-0
Uleczkaa38

Jest Wigilia. W szkolnej sali komputerowej spotyka się przypadkiem czwórka dzieciaków uciekająca przed groźną woźną i nauczyciel muzyki, który przyszedł posurfuwać po internecie. Co sprawiło, że w taki dzień przyszli do zamkniętej szkoły? Marzenia prowadzą grupę przyjaciół przez wiosenny Paryż, upalną Afrykę, kolorowy jesienny Londyn, aż do świątecznych stołów w swoich domach, w ten najmilszy...

wiosenny Paryż, upalną Afrykę, kolorowy jesienny Londyn, aż do świątecznych stołów w swoich domach, w ten najmilszy wieczór w roku.

źródło opisu: www.akapit-press.com.p

źródło okładki: www.akapit-press.com.pl