Kuroshitsuji Tom 8

Tłumaczenie: Karolina Balcer
Cykl: Kuroshitsuji (tom 8)
Wydawnictwo: Waneko
Kuroshitsuji 8
manga, komiks, demon, lokaj, kuroshitsuji
komiksy
Angae

Przywołaj mnie, mój panie! Na głównej scenie zapada kurtyna, jednak za kulisami wydarzenia toczą się dalej. Młody hrabia Ciel Phantomhive razem ze swoim kamerdynerem stawiają czoła bezkarnemu złoczyńcy stojącemu za seryjnymi porwaniami dzieci. Na rozkaz swego panicza Sebastian kładzie kres tej makabrycznej opowieści. Jednak gdzie indziej walka dopiero się rozpoczyna... Czy posiadłość rodu...

Przywołaj mnie, mój panie!
Na głównej scenie zapada kurtyna, jednak za kulisami wydarzenia toczą się dalej. Młody hrabia Ciel Phantomhive razem ze swoim kamerdynerem stawiają czoła bezkarnemu złoczyńcy stojącemu za seryjnymi porwaniami dzieci. Na rozkaz swego panicza Sebastian kładzie kres tej makabrycznej opowieści. Jednak gdzie indziej walka dopiero się rozpoczyna... Czy posiadłość rodu Phantomhive czeka smutna powtórka wydarzeń z czasu śmierci rodziców Ciela?

źródło opisu: http://waneko.pl/

źródło okładki: http://waneko.pl/

Początek i koniec trzymające w napięciu. Dopiero końcówka dała mi trochę ulgi i pozwoliła się zrelaksować.
A Ciel jest taki słodziutki :D !
I ten tom był świetny! ;)
Gorąco polecam ! ! !

Canis | 2014-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2014

Kontynuacja "cyrku". Obrona rezydencji była obłędna, śmiałam się w niebo głosy. Oczy Mey-Lin! <3 Pojawienie się Ronalda Knoxa z jego super kosiarką. Nie wiem jak można było tak brutalnie zakończyć ten genialny wątek z Noah's Ark Circus. Cóż, drugi po tomie 7 - najlepszy tomik, a zarazem najbardziej krwawy.

EmilyStrange | 2012-12-25
Przeczytana: 25 grudnia 2012

Obrona rezydencji była genialna i o wiele lepiej pokazana niż w anime. Ten nowy żniwiarz, Knox nie przypadł mi do gustu, ale ma za to świetną kosiarkę xD
Pani krawcowa bohaterką tego tomiku xD

| 2015-03-15
Na półkach: Przeczytane, Manga/Komiks
Przeczytana: 15 marca 2015

I tego właśnie mi w mandze Toboso brakowało! Mroczna tajemnica, przenikanie się światów śmiertelników oraz istot nadnaturalnych, nawiązanie do przeszłości Ciela… Wątek cyrkowy to naprawdę mocna rzecz – zakończenie śledztwa, los, jaki spotkał członków trupy Noah’s Ark przyprawiają o dreszcze. Ku mojej radości bohaterowie, zwłaszcza Ciel i Sebastian, zaczynają nabierać kolorów; rozwija się również historia mrocznych żniwiarzy. Jak na razie najlepsze trzy tomy serii. Jeżeli w następnych częściach autorka podążyła tym torem, „Kuroshitsuji” ma sporą szansę zyskać miano jednej z moich ulubionych mang.

Petit Elle | 2014-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

NIE, nie i jeszcze raz nie! Naprawdę polubiłam Jokera, jak autorka mogła go w tak okrutny sposób uśmiercić?! I Dagger, Doll! (*potok łez*)
Poza tym krawcowa Nina, Ronald Knox z mroczną kosiarką jako rekompensata na końcu - może być. I pierwsze zerknięcie spod grzywy Undertakera...
Zdecydowany wielki minus za te okropne zgony i moje złamane serce (Joker & Beast, jak można zabić taki wątek?!).

Grabarz | 2012-12-25

Chyba jak dotąd najlepszy tomik ;3