Kuroshitsuji Tom 8

Kuroshitsuji (tom 8)
komiksy
Karolina Balcer
manga komiks demon lokaj kuroshitsuji

Początek i koniec trzymające w napięciu. Dopiero końcówka dała mi trochę ulgi i pozwoliła się zrelaksować.
A Ciel jest taki słodziutki :D !
I ten tom był świetny! ;)
Gorąco polecam ! ! !

I tego właśnie mi w mandze Toboso brakowało! Mroczna tajemnica, przenikanie się światów śmiertelników oraz istot nadnaturalnych, nawiązanie do przeszłości Ciela… Wątek cyrkowy to naprawdę mocna rzecz – zakończenie śledztwa, los, jaki spotkał członków trupy Noah’s Ark przyprawiają o dreszcze. Ku mojej radości bohaterowie, zwłaszcza Ciel i Sebastian, zaczynają nabierać...

Na półkach: , , , , ,

Kontynuacja "cyrku". Obrona rezydencji była obłędna, śmiałam się w niebo głosy. Oczy Mey-Lin! <3 Pojawienie się Ronalda Knoxa z jego super kosiarką. Nie wiem jak można było tak brutalnie zakończyć ten genialny wątek z Noah's Ark Circus. Cóż, drugi po tomie 7 - najlepszy tomik, a zarazem najbardziej krwawy.

Ulubione!

NIE, nie i jeszcze raz nie! Naprawdę polubiłam Jokera, jak autorka mogła go w tak okrutny sposób uśmiercić?! I Dagger, Doll! (*potok łez*)
Poza tym krawcowa Nina, Ronald Knox z mroczną kosiarką jako rekompensata na końcu - może być. I pierwsze zerknięcie spod grzywy Undertakera...
Zdecydowany wielki minus za te okropne zgony i moje złamane serce (Joker & Beast, jak można...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Chyba jak dotąd najlepszy tomik ;3

Obrona rezydencji była genialna i o wiele lepiej pokazana niż w anime. Ten nowy żniwiarz, Knox nie przypadł mi do gustu, ale ma za to świetną kosiarkę xD
Pani krawcowa bohaterką tego tomiku xD

Dyskusje

• Manga