Kuroshitsuji Tom 7

Tłumaczenie: Karolina Balcer
Cykl: Kuroshitsuji (tom 7)
Wydawnictwo: Waneko
manga, komiks, demon, lokaj, kuroshitsuji
komiksy
burzowekocie

Hrabia Ciel Phantomhive razem ze swoim kamerdynerem pomyślnie infiltrują Cyrk Noah's Ark wstępując w jego szeregi. Teraz muszą jedynie zdobyć wskazówki co do miejsca pobytu zaginionych dzieci... Niespodziewanie Ciel natrafia na trop człowieka, którego tożsamość jest owiana tajemnicą. Wysyła swojego lojalnego kamerdynera, by zbadał sprawę. Do tego zadania Sebastian musi pokazać swoją mroczną stronę... Czy jego panicz będzie gotów stawić czoła prawdzie, jaką odkryje?

źródło opisu: http://waneko.pl/?page_id=5&manga_id=44&tom_id=7

źródło okładki: http://waneko.pl/?page_id=5&manga_id=44&tom_id=7

Mimo że te posty są od siebie oddalone, wcale nie czekałam na kolejne tomiki „Kuroshitsuji”, gdyż miałam je na półce. Zatem, ledwo kończąc tom czwarty, od razu zabrałam się za tomik piąty i kolejne dwa. Nie wyobrażam sobie czekać na dalsze przygody dłużej, niż 5 minut.

W piątym tomie mamy rozwiązanie sprawy arystokratów wiszących na mieście, aby następnie płynnie przejść do targów curry, na których zwycięzca otrzyma liwerant, czyli swoisty certyfikat jakości od samej królowej. Agni, będący najlepszy w tej dziedzinie zostaje wynajęty przez Harolda Westa, aby to on mógł zgarnąć śmietankę. Jednak Ciel słysząc, co jest nagrodą za wygraną w turnieju pragnie zdobyć liwerant dla siebie. Sebastian będąc posłuszny rozkazom swojego panicza zaczyna przyrządzać najprzeróżniejsze curry, a Książę Soma mieszkający w rezydencji Phantomhive wybiera spośród wielu potraw tą jedyną.
Idealną.
Po...

Impertynentka | 2018-05-04

Tutaj zaczynają się pierwsze rozdziały obrazujące geniusz autorki! <3

Magdalena | 2017-10-25
Przeczytana: 25 października 2017

Ten tom był genialny! :D
Najlepszy ze wszystkich do tej pory!
Aż mnie ciarki mnie przeszły na koniec!
Jak się dosiadłam nie umiałam się oderwać. Szybko się czyta, bo wciąga na całego.
Czuje się to napięcie, oczekiwanie, a końcówka, aż poraziła ...
Gorąco polecam ! ! !

Karmelek | 2015-02-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Mangi

I tu się zaczyna moja ulubiona historia :)
Bardzo fajna psychoza przez te kilka tomów.

oliiiwww | 2014-11-16
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 16 listopada 2014

Mroczna strona Sebastiana.. tak czy siak jest kochany <3 haha ^^ Mam nadzieję, że będzie jeszcze ukazany jako taki uwodzicielski demon.

Canis | 2014-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2014

Jak do tej pory najlepszy tom Kuroshitsuji. Wątek z cyrkiem to zdecydowanie mój ulubiony. :) Kreska pani Toboso jak zwykle piękna. Najbardziej w tym tomie spodobały mi się oczywiście kostiumy trupy cyrkowej - pomysłowe i z mnóstwem szczegółów! Pochłonęłam za jednym zamachem. William T. Spears i jego rozmowy z Sebastianem rozbrajały, a także przedstawiono fragment przeszłości Ciela.

Moja ulubiona i zarazem najładniejsza okładka Kuroshitsuji. Joker jest kapitalny.

Toshi | 2014-06-09
Przeczytana: 2013 rok

POlecam!

Petit Elle | 2014-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2014

Zdecydowanie pożałowałam i łzy zakręciły się w oczach, kiedy zobaczyłam Vincenta Phantomhive'a i uśmiechniętego Ciela.

książek: 2083
Justyna | 2013-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2013

Najchętniej przeczytałabym od razu następny tom. Cieszę się, że odsłonił się chociaż kawałek z przeszłości Ciela. Bardzo fajne zakończenie.

Islandka Evans | 2013-07-26
Przeczytana: 2012 rok

Według mnie najlepszy tom do tej pory nie licząc tomów od 11-14. (Przynajmniej jak dla mnie )