Zgłosuj na książki roku 2017

Jak napisać scenariusz

Tłumaczenie: Paweł Wawrzysko
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ucz się sam". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Screenwriting
83-08-02804-7
Kasiszon

Masz pomysł na scenariusz? Marzysz o realizacji filmu? Chcesz jak najlepiej sprzedać rezultaty swojej pracy i osiągnąć sukces w branży filmowej? Książka "Jak napisać scenariusz" na pewno Ci w tym pomoże. Raymond G. Frensham - brytyjski organizator kursów scenariopisarskich, związany z produkcją filmową i telewizyjną, autor wielu publikacji na ten temat, doradca producentów i autorów - dzieli...

Raymond G. Frensham - brytyjski organizator kursów scenariopisarskich, związany z produkcją filmową i telewizyjną, autor wielu publikacji na ten temat, doradca producentów i autorów - dzieli się swą rozległą i szczegółowa wiedzą dotyczącą procesu powstawania scenariusza - od pomysłu, przez rzetelne opracowanie całości, do złożenia oferty producentowi.
Znajdziesz w tej książce także aktualne informacje bibliograficzne, adresy filmowych agencji scenariuszowych i organizatorów kursów scenariopisarskich, w Polsce i za granicą, oraz niezbędne adresy internetowe.

źródło opisu: Wydawnictwo Literackie, 1998

źródło okładki: zdjęcie autorskie