Głos przyrody. T. 1, Wiosna - lato.

8 (7 ocen i 1 opinia)
pory roku, wiosna, lato, poradnik
flora i fauna
gargulec_lc

Głos przyrody. Wiosna to pasjonująca encyklopedia wiosny dla dzieci w wieku szkolnym. Przebogaty materiał przyrodniczy przekazany jest przez Marię Kownacką – autorkę Plastusiowego pamiętnika – językiem literackim, który wciągnie każde dziecko jak powieść. Szerokie opracowanie graficzne pozwoli dziecku rozeznać się w najbardziej znanych i nieznanych tajemnicach rodzącej się wiosny. Ta jedyna w...

Ta jedyna w swoim rodzaju publikacja edukacyjna opatrzona jest setkami kolorowych ilustracji i zdjęć. Na jej atrakcyjność składają się, dodatkowo wplecione w podstawowy wykład, dziesiątki opowiadań, zagadek, konkursów związanych z cyklami przyrody, a także wiele wskazówek praktycznych dla młodego przyrodnika.

Głos przyrody jest doskonałym narzędziem tak dla nauczycieli, jak i dla rodziców pragnących zapoznać polskiego dziecko z otaczającym je światem roślin i zwierząt.

Wiosna - pierwsza i najciekawsza w roku przyrodniczym pora - jest tu podzielona na trzy okresy: przedwiośnie, pierwiośnie i pełnia wiosny, i obejmuje miesiące od marca do czerwca.

źródło opisu: http://wydawnictwo-siedmiorog.pl/k2174_glos_przyrody__wiosna_

Miłość przychodzi z deszczem
Mila Rudnik

8 (2 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Aleksandra | 2015-06-29
Przeczytana: 1965 rok

Moja pierwsza encyklopedia przyrody. Uwielbiałam tę książkę czytać i rozwiązywać zagadki jakie były tam zamieszczone. Ulubiona książka mojego dzieciństwa.

Michał_K-ski | 2015-02-10
Melkor | 2014-10-12