Akwarium słodkowodne

83-217-2777-8
akwarystyka, akwarium
flora i fauna
Natalia

"Akwarium słodkowodne" jest kolejną książką Hansa Freya, która trafia do rąk polskiego czytelnika. W odróżnieniu od wydanego wcześniej "Mojego akwarium" jest pozycją omawiającą znacznie szerzej techniczną oraz biologiczną stronę urządzania i pielęgnowania akwarium, a także zasady hodowli i uprawy dużej liczby gatunków roślin i ryb. Nie dla wszystkich gatunków ryb i roślin udało się znaleźć w języku polskim odpowiednik niemieckiej nazwy, w takim przypadku podano wyłącznie nazwę łacińską.

Kasia | 2011-03-03
Na półkach: Przeczytane, Mam

Pierwsza książka akwarystyczna, jaką pamiętam z dzieciństwa. Ćwiczyłam na niej technikę rysunku ;-)

| 2015-04-28
Alan Węcławik | 2014-04-21