Imię dla twojego dziecka. Rady astrologa

Wydawnictwo: BIS
poradniki

Książka powstała przede wszystkim z myślą o rodzicach zastanawiających się nad wyborem imienia dla swojego dziecka, a szczególnie o tych, którzy uważają, że nie może być to decyzja przypadkowa, gdyż imię ma wpływ na osobowość i losy człowieka.

Na półkach: Przeczytane, BIS

Imię dla naszego maluszka to niezwykle ważna sprawa. I nie mam na myśli teraz żadnych przesądów czy znaczeń zapisanych w gwiazdach. Jednak prawdą jest, że nasze dziecko będzie je nosiło do końca życia, zatem dobrze by było, gdyby nie wstydziło się podjętej przez nas decyzji... Wiem, że są także takie osoby, które wierzą w przeznaczenie, horoskopy i wpływ gwiazd na nasze życie. Zatem wybór imienia dla nowego członka rodziny jest dla nich jeszcze trudniejszym zadaniem. Nie kierują się oni tylko swoim gustem, nie dobierają odpowiedniego imienia do nazwiska czy też otoczenia. Tacy rodzice myślą także o tym jakie znaczenie ma dane imię, czy pasuje do pory, w jakiej maluszek się urodzi i wielu innych aspektów, o których dotąd nie miałam nawet pojęcia.

Już wkrótce nas także czeka to trudne zadanie. Wierzcie mi, że choć od pewnego czasu intensywnie przeglądamy różnego rodzaju imienniki to wciąż nie jesteśmy w stanie podjąć ostatecznej decyzji. I stąd pomysł, by sięgnąć właśnie po tę...

Anna_R | 2013-05-08
Przeczytana: 08 maja 2013

Sporo ciekawostek związanych ze znaczeniem imion, ich związku z astrologią, numerologią itp. Imiona fajnie opisane i tak jak w przypadku naszej rodzinki - sprawdzają się w granicach 75-100%. Szkoda, że tych imion jest niewiele... Ale ogólnie książeczka całkiem fajna :)

evax | 2013-01-08
Na półkach: Przeczytane, Poradniki, 2013
Przeczytana: 08 stycznia 2013

Książka dość dobra. Choć spodziewałam się więcej imion, do wyboru.
Każde imię opisane ciekawie, tylko szkoda że nie znalazłam tych imion co chciałam.

nika-o2o6 | 2016-12-01
Renata Zub | 2016-07-09