Dyskusje o książce Mossad: najważniejsze misje izraelskich tajnych służb

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
Z pierwszego wpisu tej gry: „Zabawa polega na tym, że piszemy tytuł książki w którym znajduje się słowo z tytułu poprzednika.”    Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka
1 dzień temu
Czytamy w weekend
Książka nareszcie przeczytana. Zapraszam do przeczytania opinii na moim profilu (:
6 lata temu
Książkowe stosiki, czyli co ostatni zakupiliśmy/wypożyczyliśmy (maj 2015)
Kiedy ja na to czas znajdę ??!!! :) Kupione okazyjnie za jedyne 10 zł za sztukę :)  Gildia magów  Nowicjuszka  Wielki Mistrz  Złodziej dusz  Bogowie muszą być szaleni  Zwycięzca bierze wszystko
8 lata temu
Poszukuję książek (II kwartał 2014)
Wymienię/sprzedam:  Król Kruków więcej na półce: http://lubimyczytac.pl/polka/1181476/sprzedam-wymienie/szczegoly Kupię/zamienię  Elita  Morderstwo wron  Dar Julii  Dotyk Gwen Frost  Pretty Little Liars. Bez skazy
9 lata temu
Miłość do książki
 Kłamczucha Kłamczucha Kupiłam j"Kłamczuchę" mojej mamie na imieniny (to było głupie gdyż raz, że młodzieżowa, dwa mama w ogóle nie czyta książek). Nigdy po nią nie sięgnęłam. Ale za to ja oszalałam na jej punkcie. Niestety komuś ją pożyczyłam i więcej nie widziałam. Mam ścisk w tzw. dołku jak o tym...
9 lata temu