Pasta & CO. Makarony, kluski, sałatki

Tłumaczenie: Anna Kowalewska
Wydawnictwo: Świat Książki
Pasta & CO
edymucha

Książka kucharska i zarazem przewodnik po różnorodnym świecie makaronów, pierożków i klusek. Od spaghetti i tagliatelle po ravioli i lasagne. Jak przygotować odpowiednie ciasto? Jak gotować? Z czym podawać ? jak dobrać sos, jarzyny, właściwe mięso i zioła? Wiele bezcennych rad i wskazówek, a wśród przepisów klasyczne i wykwintne dania podawane na gorąco i na zimno: zapiekanki, zupy, sałatki? Wspaniałe, apetyczne, kolorowe ilustracje.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.empik.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!