Franklin jedzie na obóz : historyjka, gry i zagadki

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Wydawnictwo: Debit
Franklin goes to day camp
978-83-7167-829-5
gry, zagadki
olinek

Wyjątkowa książeczka, z serii o znanym żółwiu imieniem Franklin. Jej wyjątkowość polega na tym, że oprócz historyjki, książeczka zawiera różnego rodzaju zagadki i zabawy, a nawet grę planszową. Bajka opowiada o przygodach Franklina, które przeżył podczas wyjazdu na obóz letni. Razem z sympatycznym żółwiem i nowymi przyjaciółmi, młody czytelnik odkryje, jaką przyjemność może sprawić obcowanie z naturą.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-debit.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl

Z tę księżkę niesposub się nudzić krutkie fajne historyjki oprucz tego dużo zabaw i zagadek,księżka wsam raz na długie podruże,czekanie w kolejkach czy poprostu na spacer.Ja jestem z niej bardzo zadowolona moja siostra hętnie doniej zaględala i sama rozwięzywala zagadtki i zabawy.Kture moim zdaniem sę w naprawde fajny prosty i zabawny sposub zrobione że spokojnie6-7 latek sobie z nimi poradzi.Polecam wszystkim te księżke

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Kamelia | 2017-04-23
kaneko | 2017-01-24