Wcale nie jestem śpiąca i nie chcę jeszcze iść spać

Tłumaczenie: Ewa Rajewska
Seria: Charlie i Lola
Wydawnictwo: Media Rodzina
olinek

Charlie ma młodszą siostrzyczkę o imieniu Lola. Czasami rodzice proszą go, żeby spróbował położyć Lolę spać. To poważne zadanie, bo Lola lubi urzędować do późna.

źródło opisu: ww.mediarodzina.pl

źródło okładki: www.mediarodzina.pl

Donia | 2016-08-14
Przeczytana: 08 lutego 2016

My (ja i moja młodsza pociecha, teraz wiek prawie 3l) bardzo lubimy Charliego i Lolę i chociaż ta akurat nie jest naszą naj to często do niej wracamy i czytamy - szczególnie na dobranoc :)

Charli i lola to ulubieni pochaterowie mojej młotrzej siostry.Cieszy mnie to że sama chętnie sięga po kolejne przygody wesołego rodzęństwa,kture w latwy i zabawny sposub uczy dzieci rużnych pożytecznych rzeczy np.wzajemnego szacunku,obdarowywania innych prezentami i cieszenia się z ich szczęścia czy sprzetania w pokoju.