Franklin i święto duchów

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Cykl: Franklin
Wydawnictwo: Debit
GORMITI

Franklin był już dużym chłopcem. Potrafił się samodzielnie ubrać, a zasuwanie zamka błyskawicznego czy zapinanie guzików wydawało mu się czymś najłatwiejszym pod słońcem. Umiał też błyskawicznie sznurować buciki. Co kilka dni sprawdzał pilnie, patrząc na sekundnik zegarka, ile czasu zajmuje mu zabawa ze sznurówkami, i za każdym razem stwierdzał z zadowoleniem, że ma coraz lepsze wyniki...

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/96774/franklin-i-swieto-duchow.html

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/96774/franklin-i-swieto-duchow.html

Dominiqe83 | 2016-09-19
Na półkach: Alusiowe, Posiadam, Przeczytane

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Villiana | 2016-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2016