Ale to są przecież moje urodziny!

Lauren Child Wydawnictwo: Media Rodzina Seria: Charlie i Lola literatura dziecięca
Ewa Rajewska
Media Rodzina
charlie lola dzieciece urodziny
literatura dziecięca
Ewa Rajewska
Charlie i Lola
charlie lola dzieciece urodziny

Książka wyjaśnia dzieciom na czym polegają urodziny i kto w ten dzień jest ważny. Krótka książka na jeden raz, na pewno ciekawie przedstawiona dla dzieci

wweeaassdsq

Dziś są urodziny Charliego i z tej okazji urządza imprezę urodzinową na którą zaprosił swoich kolegów. Jego młodsza siostra Lola ma też być na jego urodzinach ale jak to dziewczynka ma całkiem inne wyobrażenie całej imprezy. Motywem przewodnim urodzin Charliego są potwory, każdy będzie przebrany za potwora, będzie potworny tort. Lola jest bardzo zawiedziona bo inaczej...

Charli i lola to ulubieni pochaterowie mojej młotrzej siostry.Cieszy mnie to że sama chętnie sięga po kolejne przygody wesołego rodzęństwa,kture w latwy i zabawny sposub uczy dzieci rużnych pożytecznych rzeczy np.wzajemnego szacunku,obdarowywania innych prezentami i cieszenia się z ich szczęścia czy sprzetania w pokoju.

• Zosia
  • 2013
  • Przeczytałem sam
  • Biblioteka 2018 Martyna
  • Czytam z dziećmi
  • Basia przeczytała z mamą

Dodaj cytat z książki Ale to są przecież moje urodziny!