Zgłosuj na książki roku 2017

Piosenki dla przedszkolaka 5

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Piosenki dla przedszkolaka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7437-811-6
dla dzieci, piosenki

Jeśli się Wam wydaje, że dzień z życia przedszkolaka jest nudny, mylicie się! Kiedy uparty budzik wyrwie go ze snu, zakłada dwie skarpetki nie do pary i tak powstaje nowa moda różnoskarpetkowa. Czasem zdarza się mu marzyć, że podróżuje czajnikiem, i wtedy nawet deszczowe dni są pełne zabawy i fantazji! W tej książeczce każdy przedszkolak znajdzie odrobinę własnego niepowtarzalnego...

Jeśli się Wam wydaje, że dzień z życia przedszkolaka jest nudny, mylicie się!
Kiedy uparty budzik wyrwie go ze snu, zakłada dwie skarpetki nie do pary i tak powstaje nowa moda różnoskarpetkowa. Czasem zdarza się mu marzyć, że podróżuje czajnikiem, i wtedy nawet deszczowe dni są pełne zabawy i fantazji! W tej książeczce każdy przedszkolak znajdzie odrobinę własnego niepowtarzalnego świata.

Dodatkową zaletą śpiewnika jest płyta zawierająca nagrania piosenek w wykonaniu dzieci z krakowskiego Przedszkola nr 3 im. bł. Ojca Gwidona oraz wersję instrumentalną utworów.

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=pozycja&id=1249

źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=pozycja&id=1249

Na półkach: Przeczytane, Skrzat

"Piosenki dla przedszkolaka" to nic innego jak śpiewnik dla dzieci. Jest to cienka książeczka w której znajdziemy nutki oraz teksty 11 piosenek. Oczywiście, aby było ciekawiej do książki dołączona jest płyta zawierająca nagrania piosenek w wykonianiu dzieci z krakowskiego przedszkola nr 3 im. bł. Ojca Gwizdona. Oprócz piosenek śpiewanych przez dzieci są również ich wersje instrumentalne, które idealnie nadają się do wykonania sobie w domku małego karaoke :)

Piosenki, które znajdziemy w tej książeczce są przeróżne. Dotyczą różnych rzeczy ze świata małego przedszkolaka :)

1. Budzik
2. Skarpetki
3. Piłeczka
4. Jestem małym przedszkolakiem
5. Na naszym podwórku
6. Lubię liczyć
7. Kolorowe kredki
8. Tato! A Tomek powiedział...
9. Gdybym mogła być lotnikiem
10. Zasypianka
11. List do Świętego Mikołaja

A więc nasze dziecko może posłuchać, a nawet pośpiewać między innymi o zwariowanym budziku, który budzi ludzi, a potem ucieka, o nowej modzie różnoskarpetkowej, o wesołym podwórku pełnym...

Na półkach