Stworzenie. Olśniewająca symfonia

Tłumaczenie: Anna Leszczyńska-Wojno
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dotknąć Boga". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
La Création. éblouissante symphonie
978-83-7502-223-0
religia
Maison

Skąd pochodzimy? Skąd wzięło się życie? Kim jestem? Na te i inne pytania autor odpowiada z sobie tylko właściwą fascynacją Bożym działaniem względem całego stworzenia. Książka jest pieśnią pochwalną na cześć świata widzialnego, który nas otacza i zaproszeniem do szukania w nim śladów Ojca, który widział, że wszystko co uczynił było bardzo dobre.

źródło opisu: www.wydawnictwo.pl

źródło okładki: www.wydawnictwo.pl

Paweł Błasiak | 2014-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2014

Warto czytać! Autor z niezwykłą pasją pisze o stworzeniu świata przez Pana Boga, o ewolucji, o współczesnych teoriach naukowych: takich jak ewolucjonizm, teoria ID i inne. Dużo cytatów i odwołań do Biblii, nauczania Kościoła, do wypowiedzi autorytetów i naukowców. Wartościowa pozycja.

Dominik | 2013-05-28
Przeczytana: 02 lutego 2014